Karafka z silikonowym korkiem – pełna wygoda w serwowaniu napojów

Spontaniczna domówka z przyjaciółmi? A może garden party z okazji nadejścia lata? Każda okazja jest dobra, by spędzić miło czas w gronie najbliższych osób. Jeśli się z tym zgadzasz, przyda Ci się szklana karafka z silikonowym korkiem – bo żadne spotkanie towarzyskie nie może obyć się bez napojów.

Karafki bywają piękne i ekskluzywne, a zarazem kompletnie niefunkcjonalne. Inaczej jest w tym przypadku – poręczny kształt z przewężeniem na środku (przypominający klepsydrę) ułatwia posługiwanie się pełnym naczyniem. Karafka jest dość wąska, przez co zajmuje mało miejsca na stole i łatwo spakować ją do torby czy plecaka. Zwróć uwagę, że niektóre karafki szklane mają zbyt luźny korek i nie chronią zawartości przed wietrzeniem czy rozlaniem. Tu nie ma tego problemu – silikonowy korek daje Ci pewność hermetycznego zamknięcia.

Dzięki uniwersalnej stylistyce butelka dopasuje się do otoczenia – odnajdzie się w klimatach retro, sprawdzi się w nowoczesnej kuchni, podkreśli naturalny urok rustykalnego stołu. Karafka z silikonowym korkiem nadaje się do serwowania lekkich napojów, tj. mrożonej herbaty, soku, wody z dodatkiem owoców. Na spotkaniu dla dorosłych możesz w niej podać wino lub sangrię.

Wymiary
Długość 10 cm
Średnica 10 cm
Wysokość 26 cm
Waga 0.54 kg
Do pobrania