Kieliszek Collins – piękna ozdoba twojego stołu

Efektowny kieliszek Collins może stać się prawdziwą gwiazdą twojego stołu podczas przyjęć, na które zaprosisz rodzinę i znajomych. Najlepiej będzie pasował do zastawy klasycznej, kolonialnej i glamour, chociaż właściwie i w innych aranżacjach stołu będzie wyglądać świetnie. Jest wprost idealny do aromatycznego, ciemnoczerwonego wina o bogatym bukiecie smaku, ale jeżeli podasz w nim białe lub różowe, również się sprawdzi. Ten stylowy kieliszek to prawdziwa ozdoba stołu. Subtelny, ale wpadający w oko. Pięknie odbija światło, dzięki czemu wino w nim wygląda jeszcze bardziej kusząco.

Kieliszek Collins zrobiony jest ze szkła. Jego pojemna czasza ma na całej powierzchni ozdobne żłobienia, dzięki czemu zyskuje on na charakterze. Nóżka i stopka są stabilne, wystarczająco delikatne, by robić doskonałe wrażenie, ale także bardzo praktyczne. Kolor kieliszka – transparentny. Pojemność wynosi 430 ml.

Jeżeli lubisz rzeczy „z duszą”, lekko stylizowane, kieliszek Collins z pewnością przypadnie ci do gustu. Warto mieć także takie kieliszki obok tych klasycznych.

Wymiary
Szerokość 10 cm
Wysokość 15 cm
Waga 0.2 kg
Do pobrania