Kieliszek do szampana Pearl – toast w dobrym stylu

Jest wiele okazji do wznoszenia toastów: sylwester, urodziny, imieniny, rocznice. Wszystko powinno mieć swoją oprawę, która sprawi, że chwila będzie jeszcze bardziej podniosła. Kieliszek do szampana Pearl wspaniale sprawdza się podczas spełniania toastów. Jego podłużna czasza pozwala długo delektować się smakiem i podziwiać szlachetny kolor. Jeżeli więc często miewasz okazje do toastów, kieliszek do szampana Pearl przyda ci się na pewno. Pasuje do zastawy w każdym stylu.

Kieliszek do szampana Pearl został wykonany z wysokiej jakości, delikatnego szkła. Charakteryzuje się podłużną, lekko zwężającą się ku górze czaszą oraz wysoką nóżką. Wypełniony trunkiem wygląda wyjątkowo efektownie i wyróżnia się pośród wielu innych kieliszków do szampana. Kolor kieliszka – transparentny. Pojemność wynosi 230 ml.

Kieliszki powinny znaleźć się w wyposażeniu każdej kuchni. Jeżeli zdecydujesz się skompletować kieliszki Pearl, Twoja zastawa stanie się bardziej stylowa i zniknie problem braku odpowiednich naczyń podczas uroczystości.