Kieliszek Krosno Silver 220 ml - wyjątkowa oprawa szlachetnych trunków

Wino towarzyszy nam przy posiłkach od lat. Szeroka gama rodzajów wina, ich odmian oraz aromatów i bukietów smakowych sprawia, że jego produkcja staje się sztuką. Odpowiednio dobrane wino potrafi podnieść walory smakowe podawanego dania. Dodatkowo wino w niewielkich ilościach ma walory prozdrowotne. Pomaga w trawieniu oraz odpowiedniej pracy układu krążenia.

Aby tak szlachetny trunek nie stracił na wartości, koniecznie należy pić go w odpowiednim naczyniu. Kieliszek Silver marki Krosno idealnie podkreśli wyjątkowy charakter tego napoju. Ozdobna nóżka nie tylko zapewnia wygodny i pewny chwyt ale również pięknie prezentuje się na stole. Wkomponuje się nie tylko w tradycyjną zastawę obiadową ale również bardziej nowoczesną, dodając jej wyniosłości i elegancji.

Kieliszek jest wyjątkowy nie tylko dzięki posrebrzanej nóżce. Czasza kielicha jest wywinięta lekko na zewnątrz, co dodaje mu klasycznego wyglądu.

Kieliszki do wina to również świetny pomysł na prezent, szczególnie dla konesera tych trunków. Jednak wybierając kieliszki na prezent warto wybrać takie, które będą pasowały do wystroju mieszkania obdarowywanego a zaraz będą ciekawe i niepowtarzalne.