Wyjątkowe kieliszki Krista

Nietuzinkowy i wyszukany, ale jednocześnie delikatny i transparentny wzór na czaszy, doskonała jakość i przezroczystość szkła oraz oryginalna, przywodząca na myśl górskie kryształy nóżka składają się na wysmakowaną elegancję tego zestawu. Dzięki temu kieliszki zdobione nadają się świetnie zarówno na okazje bardzo formalne - wymagające dużej elegancji, jak też półformalne i nieformalne przyjęcia, gdzie można pozwolić sobie na nieco ekstrawagancji. Już jeden komplet (złożony z sześciu sztuk) będzie wystarczający do organizacji niewielkiego, kameralnego przyjęcia dla najbliższych przyjaciół, np. z okazji urodzin lub w celu uczczenia jakiegoś sukcesu.


Najwyższa jakość szkła

Producentem kieliszków Krista są Krośnieńskie Huty Szkła KROSNO S. A. Ta polska firma, istniejąca już niemal sto lat, może pochwalić się wieloma wyróżnieniami za jakość swoich produktów, wśród których znajdują się m. in. Polska Jakość, Dobry Wzór oraz prestiżowy Laur Konsumenta. Zaufany producent gwarantuje nie tylko wysoką jakość szkła i jego nieskazitelną przezroczystość, ale także jego wytrzymałość.


Komfort użytkowania

Nietuzinkowy kształt nóżki został zaprojektowany z myślą o wygodzie trzymającej ją osoby. Przejrzystość szkła nie tylko poprawia walory estetyczne, ale także pozwala w pełni cieszyć się barwą spożywanego trunku. Kieliszki można bez obaw o zniszczenie myć w zmywarce do naczyń w temperaturze 50-55 stopni Celsjusza.

Idealne kieliszki do białego wina. Kieliszki Krista zostały zaprojektowane z myślą o serwowaniu białego wina. Dzięki swojej przezroczystości oraz wygodzie trzymania za nóżkę, sprawdzają się świetnie w tej roli, pozwalając cieszyć się każdym aspektem spożywania tego trunku.

Wymiary
Pojemność 150ml
Waga 1.555 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Krosno Glass S. A.