Kinkiet Aga – czerpie inspiracje z natury

Jeśli kinkiet uważasz za mało interesujący element oświetlenia, spójrz na ten niebanalny model. Nowoczesny drewniany kinkiet Aga ma ascetyczną formę, spokojny kolor i prostą linię, dzięki czemu doskonale wpasuje się w aranżację sypialni i salonu w stylu minimalistycznym.

Kinkiet z ciemnego drewna posiada klosz o przekroju trójkąta wykonany z drewna w kolorze orzecha z widocznym wzorem słojów. Ma też dodatkowe, metalowe elementy. Jego długość i wysokość wynoszą po 34 cm, natomiast szerokość 3 cm. Najlepiej sprawdzi się w średnich pomieszczeniach, które wymagają doświetlenia.

Ta prosta lampa naścienna daje spore możliwości aranżacyjne. Trójkątny klosz o ciemnej kolorystyce świetnie wkomponuje się nie tylko w minimalistyczne, ale również loftowe wnętrza. Nadaje się też do mieszkania w stylu skandynawskim i japandi, który łączy wpływy wschodnie z estetyką scandi.

Wbudowana świetlówka led o mocy max. 20W zapewnia strumień światła 2950 lumenów, co odpowiada mocy ponad 160W żarówki nieenergooszczędnej. Ozdobny kinkiet daje białe światło z ciepłymi tonami o barwie 3000K. Klasa szczelności IP20 oznacza, że klosz chroni przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większych.

Wymiary
Długość 34 cm
Szerokość 3 cm
Wysokość 34 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting