Kinkiet Aga – światło zamknięte w drewnianym kloszu

Minimalistyczna sypialnia wymaga wykończenia w tym samym, spójnym stylu i starannie dobranego oświetlenia. Kinkiet Aga jest przeznaczony dla fanów ascetycznych form, którzy czują się zmęczeni nadmiarem kształtów i kolorów. Drewniana lampa naścienna będzie doskonałym źródłem światła zwłaszcza w sypialni. Zaokrąglony kształt i dyskretne oświetlenie nadadzą wnętrzu pożądany, kameralny klimat.

Nowoczesny kinkiet ma okrągły klosz z ciemnobrązowego drewna w kolorze dębu. Dodatkowo posiada metalowe elementy. Oświetlenie ze względu na rozmiar (wysokość 30 x długość 30 cm oraz szerokość 3 cm) będzie pasować najlepiej w średniej wielkości pomieszczeniach, które wymagają bocznego, pomocniczego światła. Ciemnobrązowa lampa doskonale uzupełni jasne wnętrza w chłodnej tonacji, np. pomalowane na szaro, brudny róż czy zimny błękit.

Model jest wyposażony w świetlówkę LED o mocy 20W i strumieniu światła 2950 lumenów. Odpowiada to mocy ok. 160W tradycyjnej żarówki. Kinkiet Aga daje ciepłe białe światło o barwie 3000K. Jego klosz ma klasę szczelności IP20, która chroni przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większych.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 3 cm
Wysokość 30 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting