Kinkiet Artemia – oświetlenie i nowoczesna ozdoba wnętrza w jednym

Nowoczesny kinkiet Artemia jest ciekawym rodzajem oświetlenia, dzięki któremu możemy uzyskać idealne doświetlenie tych miejsc, które tego wymagają. Jest doskonały do pokoju młodzieżowego, kuchni, salonu, gabinetu, biura, czytelni, pracowni, punktów usługowych. Sprawdza się w aranżacji nowoczesnej, retro, vintage, loftowej, industrialnej. Zainstalowany na ścianie nad biurkiem, nie tylko daje dużo światła, ale jednocześnie staje się pełnoprawnym elementem wystroju i prawdziwą ozdobą w nowoczesnym stylu.

Kinkiet Artemia jest zrobiony z metalu. To dekoracyjny klosz w stylu retro z ozdobną górą, umieszczony na metalowym wysięgniku. Wnętrze klosza jest pomalowane na biało, co pozwala na jeszcze lepsze rozpraszanie światła w pomieszczeniu. Do kinkietu potrzebna będzie jedna żarówka E27 – warto wybierać oświetlenie LED. Kolory – czarny, złoty. Wymiary wynoszą: 76 × 16,5 × 76 cm.

Kinkiet Artemia podkreśla wyjątkowy charakter pomieszczenia. Połączenie nowoczesności i retro w postaci tej ściennej oprawy daje bardzo ciekawy efekt. Pasuje do mebli nowoczesnych i z elementami z metalu.

Wymiary
Długość 76 cm
Średnica 16,5 cm
Wysokość 76 cm
Waga 1.25 kg
Do pobrania