Kinkiet Bari – lekki i nowoczesny

Wnętrze loftowe, minimalistyczne i w stylu modern vintage wymaga starannie dobranego oświetlenia. Stworzy ono określoną atmosferę i będzie jednocześnie dekoracją w nowoczesnym mieszkaniu. Kinkiet Bari posiada jeden okrągły klosz wykonany z dymionego szkła. Jest on osadzony na czarnym metalowym stelażu z okrągłą podstawą.

Model nada wnętrzu lekkość oraz miejski, nowoczesny charakter. Kulista połyskująca lampa będzie ładnie kontrastować z szarą, błękitną, różową oraz ceglaną ścianą w industrialnym wnętrzu. Będzie też idealnym modelem do wnętrz w stylu japandi. Połącz ją np. z naturalnym matowym drewnem oraz innymi metalowymi elementami we wnętrzu. Da to elegancki, a zarazem dość surowy efekt.

W serii Bari, poza kinkietem, znajdują się też plafony. Skompletujesz w ten sposób pełny, spójny zestaw. Czarna nowoczesna lampa naścienna ma wymiary 29 x 22 x 18 cm, dzięki czemu najlepiej sprawdzi się w średniej wielkości pomieszczeniach.

Nowoczesną lampę uzupełnij o żarówkę E27 o mocy max. 60W. Kinkiet posiada klasę szczelności IP20. Dzięki temu chroniony jest przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większymi.

Wymiary
Długość 29 cm
Szerokość 22 cm
Wysokość 18 cm
Waga 0.44 kg
Do pobrania