Kinkiet Beleser – prosta forma elegancji

Nie musisz wyjeżdżać w Bieszczady, aby odpocząć. Wystarczy, że zaaranżujesz wystrój mieszkania tak, by panująca w nim atmosfera relaksowała zmysły. Urządzanie swojego azylu zacznij od nastrojowego oświetlenia. Wykorzystaj kinkiet Beleser, który wieczorną porą wypełni salon lub kuchnię subtelnym, stonowanym blaskiem.

Lubisz pobudzać swoją kreatywność do działania i często zmieniać aranżację mieszkania? Kinkiet w kolorze czarnym wyróżnia się uniwersalnym designem, dzięki czemu produkt komponuje się z różnorodnymi, topowymi stylami wnętrzarskimi: nowoczesnym, minimalistycznym, scandi. Im więcej czarnych dodatków użyjesz, tym wnętrze nabierze bardziej eleganckiego charakteru.

Zastanawiasz się, jak urządzić gabinet lub pokój młodzieżowy o niewielkim metrażu? Zamontuj dodatkowe oświetlenie, aby w pomieszczeniu zapanowała ciepła, przytulna atmosfera. Stylowy kinkiet o rozmiarze 20,5x27 cm możesz umieścić pomiędzy segmentami meblowymi lub na ścianie nad biurkiem, tym samym uzyskując komfortowe światło do pracy.

Wymiary
Szerokość 20,5 cm
Wysokość 27 cm
Do pobrania