Kinkiet Beside – Twój sposób na aranżację!

Szukasz lampy, która się wyróżnia? Nie sposób ominąć kinkietów z kolekcji Beside. Srebrny kinkiet wyróżnia się nowoczesną i modną kolorystyką oraz oryginalnym kształtem. Możliwość regulacji kąta padania światła pozwoli Ci dopasować oświetlenie do Twoich potrzeb.

Kinkiet Beside posiada trzy efektowne klosze o kształcie kuli. Dwa z nich ze szkła w kolorze białym zostały umieszczone przeciwległych końcach tej osi konstrukcyjnej lampy, dzięki czemu oświetlają przestrzeń poniżej i powyżej kinkietu. Trzeci klosz ze srebrnego metalu posiada możliwość regulacji. Całość prezentuje się nowocześnie i stylowo.

Lampa pozwala na montaż żarówek o typach gwintu GU10 i GU9. Maksymalna moc źródła światła to 7 lub 20 W. Klasa szczelności IP20 chroni konstrukcję lampy przed kurzem i zwiększa jej trwałość.

Praktyczne wymiary 60x12x36 cm sprawiają, że lampa to dobry wybór zarówno do mniejszego pomieszczenia, jak i większego metrażu. Możesz powiesić ją nad łóżkiem, stolikiem, kawowym lub ulubionym fotelem do czytania.

Wymiary
Długość 36 cm
Szerokość 12 cm
Wysokość 60 cm
Waga 1.3 kg
Do pobrania