Kinkiet Block - solidne i dyskretne oświetlenie

Myślisz o nowoczesnej, a zarazem chłodnej aranżacji wnętrz? Urządź je, korzystając z materiałów, które przywodzą na myśl industrialny design. Wykorzystaj kamień, beton i szkło, a uzyskasz pożądany efekt. Pomyśl też o odpowiednim oświetleniu. Kinkiet Block da kameralne światło, które będzie doskonale podkreślać minimalistyczne wnętrze.

Półokrągła lampa z betonu i szkła posiada wytrzymałą obudowę w białym kolorze z efektem szronu. Ten minimalistyczny kinkiet ma wymiary 35,5 x 13,5 x 10,5 cm, dzięki czemu najlepiej sprawdzi się w średniej wielkości pomieszczeniach. Doświetli on zarówno sypialnię, jak i przedpokój czy pokój dzienny.

Biała lampa naścienna daje sporo możliwości aranżacyjnych. Masywność klosza równoważy jego jasna kolorystyka i rozproszone światło, które daje lampa. Dzięki temu kinkiet najlepiej będzie pasował do wnętrz minimalistycznych, w stylu wabi-sabi, japandi oraz loftowych.

Do kompletu należy dobrać świetlówkę o mocy max. 40W z gwintem E27. Lampa posiada klasę szczelności IP20, co oznacza, że jej obudowa chroni przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większymi.

Wymiary
Długość 35,5 cm
Szerokość 13,5 cm
Wysokość 10,5 cm
Do pobrania