Kinkiet Calvia – elegancja w nowoczesnym wydaniu

Piękny, nowoczesny dom zasługuje na wyjątkowe oświetlenie. Jeśli marzysz o lampie, która wniesie do Twoich wnętrz styl i elegancję, a przy tym będzie wyróżniać się funkcjonalnością, czarny kinkiet Calvia jest idealnym wyborem do każdego pomieszczenia. Przekonaj się, jak świetnie będzie wyglądać w Twoim mieszkaniu!

Kinkiet składa się z płaskiej ramy w czarnym kolorze, której wygięta dolna część tworzy praktyczną i oryginalną półkę. Dzięki wykorzystaniu stali, konstrukcja jest wytrzymała i stabilna, możesz więc umieścić na niej dowolne dodatki i dekoracje. Szklany, mleczny klosz w kształcie półkuli jest źródłem przyjemnego, ciepłego światła, dzięki czemu lampa Calvia stanowi połączenie klasyki i nowoczesności.

Neutralna kolorystyka i prosty design sprawiają, że kinkiet Calvia pasuje do każdego stylu aranżacji. Wprowadzi modny design do wnętrz retro i klasycznych lub podkreśli estetykę minimalizmu i glamour. Na praktycznej półce możesz umieścić dowolne dekoracje pasujące do wybranej stylizacji, od boho po New Art Deco.

Wymiary
Długość 11,5 cm
Szerokość 33 cm
Wysokość 16 cm
Do pobrania