Kinkiet Calvia – oświetlenie na lata

Modny, nowoczesny dom tworzą starannie wyselekcjonowane dodatki i perfekcyjne szczegóły. Zależy Ci na stylowym mieszkaniu wypełnionym innowacyjnymi rozwiązaniami? Nie zapomnij o wybraniu odpowiedniego oświetlenia, takiego jak wyjątkowy kinkiet Calvia z funkcjonalną półką. Przekonaj się, że dobry design się nie starzeje.

Lampa ścienna Calvia wykonana jest z wytrzymałej stali, której niekonwencjonalna forma tworzy dodatkową półkę. Głęboki, ciemnozielony kolor kinkietu dodaje mu elegancji i szyku. Klosz w kształcie półkuli wykonany jest z mlecznego szkła i jest źródłem przyjemnego, ciepłego światła. Całość stanowi modny, a jednocześnie praktyczny i uniwersalny dodatek do każdego wnętrza.

Oświetlenie o intrygującym kształcie sprawdzi się zarówno w pomieszczeniach urządzonych w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Stylowy kolor dopełni wystrój boho, eklektyczny, retro lub eko. Niewielka półka pozwoli Ci nadać kinkietowi indywidualny charakter, a umieszczając na niej wybrane dodatki i dekoracje pomoże podkreślić wybraną aranżację.

Wymiary
Długość 11,5 cm
Szerokość 33 cm
Wysokość 16 cm
Waga 1.6 kg
Do pobrania