Kinkiet Calvia – zaproszenie do nowoczesności

Urządzasz swój dom w nowoczesnym stylu i zależy Ci na innowacyjnych rozwiązaniach? Designerski, pomarańczowy kinkiet Calvia to inspirujące oświetlenie, którego forma i funkcjonalność z pewnością Cię zachwycą. Przekonaj się, jak powinna wyglądać idealna lampa w mieszkaniu przyszłości.

Kinkiet wykonany jest z metalu, a jego pomysłowy kształt tworzy niewielką półkę na przeróżne ozdoby i dodatki. Lampa ma niezwykle modny, soczysty odcień koralowy, który wniesie do każdego pomieszczenia pozytywną energię. Oświetlenie Calvia jest źródłem przyjemnego, ciepłego światła, a półkolisty klosz zrobiony jest z mlecznego szkła, co podkreśla przytulny nastrój.

Intensywny kolor i niespotykany design kinkietu czyni go niezwykle oryginalną i nowoczesną ozdobą ściany. Pozostaje on przy tym stylowym oświetleniem, które będzie wyglądać świetnie w dowolnym wnętrzu. Z powodzeniem wpisze się w estetykę retro, podkreśli eklektyczny wystrój i ożywi minimalistyczny styl w każdym pomieszczeniu. Na funkcjonalnej półce możesz umieścić wybrane dekoracje, które będą pasować do wybranej aranżacji w Twoim pokoju.

Wymiary
Długość 11,5 cm
Szerokość 33 cm
Wysokość 16 cm
Do pobrania