Kinkiet Chaser – designerski kinkiet z czujnikiem zmierzchu

Postęp technologiczny sprawia, że współczesne mieszkania są nie tylko nowoczesne, ale i wygodne. Przykład? Kinkiet Chaser wyróżnia się innowacyjnym rozwiązaniem, jakim jest czujnik zmierzchu. Monitoruje on natężenie światła dziennego w otoczeniu. Kiedy wykryje, że zapadł zmrok, automatycznie włącza moduł LED. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz się w pełni oddać relaksowi, nie myśląc o tym, że trzeba włączyć światło w pokoju, ponieważ kinkiet „myśli” o tym za Ciebie.

Uważasz się za książkofila, dla którego każde miejsce jest odpowiednie, aby sięgnąć po lekturę? Pamiętaj o dobrym oświetleniu! Rozwiązaniem dla Ciebie jest nowoczesny kinkiet, emitujący światło o zimnej barwie – najbardziej zdrowej dla oczu. Kinkiet ma niewielki rozmiar i jest lampą wtykową, dzięki której każde wnętrze stanie się komfortowe do czytania.

Innowacyjny kinkiet cechuje się eleganckim designem. Z wyglądu przypomina biały, wygładzony przez morskie fale kamień. Kinkiet wzbogaci przedpokój, którego aranżacja czerpie inspirację z surowej, skandynawskiej natury.

Chaser - wymiary
Szerokość 6,5 cm
Wysokość 10 cm
Waga 0.15 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.
Pozostałe informacje
Barwa światła biały zimny
Gwarancja 2 lata
Ilość źródeł światła 4
Klasa szczelności (IP) IP20
Materiał tworzywo sztuczne
Max moc źródła światła 0,6W
Strumień światła 18 lm
Temperatura barwowa 6500K
Typ gwintu LED
Źródło światła LED wbudowany
Źródło światła w komplecie tak
Kolor Biały