Kinkiet Ciglie – usprawnia codzienne funkcjonowanie

Łóżko nie służy jedynie do regeneracji sił po dniu pracy. Jest to miejsce, gdzie często przeglądasz media społecznościowe i czytasz książki. Dlatego rozwiązaniem dla Ciebie jest kinkiet Ciglie, który łączy w sobie funkcje oświetlenia i ładowarki indukcyjnej. Dzięki zamontowaniu takiego udogodnienia Twoja sypialnia stanie się wyjątkowo komfortowym i nowoczesnym pomieszczeniem.

Zastanawiasz się, jak w prosty sposób wykreować w sypialni lub salonie nastrojową atmosferę? Wykorzystaj w tym celu stylowy kinkiet. Żarówka znajduje się wewnątrz klosza wykonanego z opalizowanego, matowego szkła. Kiedy zapadnie zmierzch, ciepły blask z kinkietu osnuje pomieszczenie, tworząc niepowtarzalny klimat.

Oryginalny kinkiet jest niezwykle łatwy w utrzymaniu czystości. Wystarczy ściereczka z mikrofibry nasączona w roztworze wody i płynu do mycia naczyń. Tak przygotowaną szmatką delikatnie wyczyść kurz na szklanych i aluminiowych elementach kinkietu. Następnie wszystkie powierzchnie lampy przetrzyj ręcznikiem papierowym, aby nie powstały smugi.