Kinkiet Cyklop White – słoneczny blask

Jeśli chcesz stworzyć w mieszkaniu wrażenie przestrzenności i zapewnić mu lekkość, zwróć uwagę na ilość światła, stosowane kolory, linie, kształty i formy. Zaokrąglone akcesoria, wycięcia i delikatne, proste linie sprawią, że wnętrze optycznie zyska kilka metrów. Jeśli jesteś fanem minimalizmu i nowoczesnej elegancji, zwróć uwagę na kinkiet Cyklop White. Dopełni on nie tylko minimalistycznej, ale również skandynawskiej i paryskiej aranżacji domu. Będzie też dobrym pomysłem do wnętrza w miejscach publicznych.

Lampa spodoba się zarówno fanom minimalizmu, jak i miłośnikom kulistego oświetlenia nawiązującego do lat 60. Biała lampa naścienna posiada półotwarty okrągły klosz z elementami w kolorze starego złota. Jest on zamontowany na krótkim ramieniu z okrągłą podstawą. Kinkiet wyposażony jest w gwint typu E27. Wkręć do niego pasującą świetlówkę o mocy max. 60W. Model ma rozmiar 26 x 24 x 16 cm. Będzie więc doskonała nawet na niewielkim metrażu, jako źródło pomocniczego bocznego oświetlenia.

Kinkiet posiada klasę szczelności IP20. Oznacza to, że jest on chroniony przed pyłkami lub zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większymi.

Wymiary
Długość 26 cm
Szerokość 24 cm
Wysokość 16 cm
Waga 0.55 kg
Do pobrania