Kinkiet Drik – oświetlenie w najlepszym stylu

Urządzasz nowoczesne, modne wnętrze i szukasz oświetlenia, które olśni wszystkich? Lampa ścienna Drik w srebrnym kolorze to kinkiet, który zachwyca idealnym połączeniem minimalizmu i zachwycającego blasku. Przekonaj się, jak wspaniale rozjaśni i ozdobi Twój dom!

Kinkiet składa się z czterech źródeł światła przymocowanych do podłużnego panelu z chromowanego metalu. Listwa ma srebrny kolor, a jej subtelnie lśniąca powierzchnia odbija światło, tworząc magiczny efekt. Przytwierdzone do niej światła LED obudowane są ozdobnym akrylem w kształcie niewielkich sześcianów. Zatopione w nich bąbelki powietrza wyglądają oryginalnie i dodają całości intrygującego wyglądu. Oświetlenie Drik jest stylowe i jednocześnie proste w formie, dzięki czemu doda blasku każdej aranżacji.

Kinkiet będzie wyglądał świetnie w długim korytarzu czy przedpokoju, nad lustrem w łazience, kanapą w salonie albo łóżkiem w sypialni. Design lampy świetnie pasuje do bogatej estetyki glamour czy New Art Deco. Z kolei w minimalistycznych i klasycznych, stonowanych wnętrzach będzie stanowił doskonałe przełamanie monotonii.

Wymiary
Szerokość 62 cm
Wysokość 7 cm
Waga 2.2 kg
Do pobrania