Kinkiet Duomo – jasna forma oświetlenia

Jesteś zwolennikiem minimalizmu i prostych, ale skutecznych rozwiązań? Modny kinkiet Duomo o prostej i eleganckiej formie jest oświetleniem wręcz stworzonym dla Ciebie! Z powodzeniem rozjaśni on każde Twoje wnętrze i będzie wyglądał fantastycznie przy każdej aranżacji.

Czarne, krótkie ramię tej klasycznej i modnej lampy wykonane zostało z metalu, co gwarantuje jej wytrzymałość. Nowoczesnego wyglądu dodaje jej brak zbędnego klosza czy abażuru. Jasna, mleczna żarówka w dużym rozmiarze wygląda stylowo i mimo nieskomplikowanej formy stanie się ozdobą w każdym pomieszczeniu.

Genialny w swej prostocie design kinkietu Duomo sprawia, że oświetlenie to pasuje do praktycznie każdego stylu i miejsca. W towarzystwie kolorowych dodatków i miękkich materiałów pomoże Ci stworzyć przytulną sypialnię czy salon. Zestawiony z minimalistycznym wyposażeniem wnętrz będzie rozświetlał mieszkanie w stylu skandynawskim lub loftowym. Z kolei w połączeniu z biżuteryjnymi dodatkami i intensywnymi kolorami będzie pasował do łazienki czy pokoju w stylu glamour.

Wymiary
Długość 8 cm
Głębokość 14 cm
Średnica 14 cm
Wysokość 8 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Sollux Lighting