Kinkiet elewacyjny Biso – efektowny i nowoczesny

Kinkiet elewacyjny Biso to nowoczesna propozycja oświetlenia zewnętrznego. Niewielka lampka efektownie rozświetli Twoją elewację i podkreśli architekturę domu. Możesz także powiesić go na ganku, tarasie lub przy drzwiach wejściowych. Oświetlenie sprawdzi się także na klatce schodowej.

Kinkiet wyróżnia się nowoczesnym kształtem i wysoką estetyką wykonania. Półokrągły klosz o wymiarach 9 × 8 cmzostał wykonany ze stopu aluminium w kolorze białym. Wysoka jakość materiału wpływa na estetykę wykonania oraz odporność na czynniki zewnętrzne. Kinkiet waży zaledwie 0,68 kg, dzięki czemu nadaje się do każdego typu elewacji.

Źródło światła LED zapewnia neutralne oświetlenie o barwie 4000K i strumieniu 375 lm. Jasne, ekologiczne światło pięknie podkreśla elewację budynku oraz zapewnia większy komfort i poczucie bezpieczeństwa po zmroku.

Zastosowana klasa szczelności IP54 sprawia, że kinkiet jest odporny na wilgoć i niskie temperatury. Kinkiet elewacyjny Biso biały to efektowna i nowoczesna propozycja oświetlenia zewnętrznego.

Wymiary
Szerokość 9 cm
Wysokość 8 cm
Waga 0.686 kg
Do pobrania