Kinkiet Enzo - światło spowite w matową czerń

Czerń bez połysku to bardzo elegancki pomysł na wykończenie domu. Sprawdzi się zarówno, jeśli chodzi o fronty mebli czy ściany, jak i, w wersji dla mniej odważnych - oświetlenie. Nowoczesny czarny kinkiet Enzo ma standardową formę i prostą linię. Jego uniwersalne wzornictwo doskonale uzupełni salon i sypialnię w stylu glamour (szczególnie pięknie będzie wyglądać ze złotem), klasycznym oraz skandynawskim. Boczne oświetlenie naścienne nada wnętrzu intymny nastrój.

Kinkiet został wykonany z metalu i tkaniny. Wyróżnia się spośród innych swoją matowością i spójną kolorystyką. Nowoczesna lampa naścienna ma wymiary 36 x 24 x 20 cm. Niewielka podstawa i kompaktowe wymiary czynią ją lampą idealną nawet na skromnym metrażu. Nie musisz z niej rezygnować - z pewnością się zmieści i będzie tworzyć domową atmosferę.

W zestawie znajduje się wbudowany LED o mocy 3W, strumieniu 90 lumenów i barwie 4000K. Jeśli chcesz cieszyć się pełnią możliwości kinkietu, do kompletu dobierz dodatkowo dwie żarówki E27 (moc max. 60W), które należy wkręcić wewnątrz klosza. Lampa ma klasę szczelności IP20. Oznacza to, że jej klosz zabezpiecza przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 36 cm
Szerokość 24 cm
Wysokość 20 cm
Waga 0.57 kg
Do pobrania