Kinkiet Enzo – oświetlenie na wysoki połysk

Design współczesnych lamp cechuje się prostą linią i kreatywną formą. Bardzo często w tej dziedzinie “mniej znaczy więcej”. Wyróżniające takie lampy szczegóły pełnią jednocześnie konkretną funkcję użytkową. Dokładnie tak zaprojektowany został kinkiet Enzo. Minimalistyczny i ascetyczny wygląd sprawia, że model ten wpasuje się do każdej nowoczesnej aranżacji: nie tylko mieszkania, ale również do biura i innych miejsc publicznych.

Nowoczesne oświetlenie ścienne posiada wbudowany moduł LED 3W o strumieniu światła 90 lumenów i o barwie 4000K (białej i neutralnej). Niewielki kinkiet został wykonany z metalu w chromowanym kolorze z możliwością regulacji kierunku padania strumienia światła. Włącznik jest wbudowany w korpus kinkietu.

Enzo ma kompaktowe wymiary: 15 x 14 x 5 cm, dzięki czemu możesz doświetlić kinkietem nawet bardzo małe mieszkanie. Chromowana lampa naścienna posiada klasę szczelności IP20. Oznacza to, że jej klosz chroni przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy powyżej 1,25 cm.

Wymiary
Długość 15 cm
Szerokość 14 cm
Wysokość 5 cm
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting