Kinkiet Enzo – oświetlenie do każdego wnętrza

Oświetlenie domowe o niewielkich rozmiarach często jest niedoceniane, a to dzięki niemu możemy wygodnie czytać ulubioną książkę czy wykonywać czynności wymagające dodatkowego światła. Kinkiet Enzo o nowoczesnym designie i poręcznych rozmiarach to lampa, która bez wątpienia ułatwi Ci życie i rozświetli Twój dom.

Niewielki, zgrabny kinkiet Enzo wykonany jest z wytrzymałego i niezawodnego metalu w białym kolorze. Niepozorne rozmiary pozwalają na wygodne umieszczenie go w dowolnym miejscu na ścianie i nie wpływają przy tym na moc światła. Umieszczony w korpusie lampy włącznik pozwala na szybkie zapalenie modułu LED. Nowoczesny design i klasyczny kolor będą pasować do każdej aranżacji i wnętrza.

Biały, minimalistyczny kinkiet Enzo sprawdzi się jako stylowe i praktyczne rozwiązanie w nowocześnie urządzonej sypialni, salonie, kuchni czy łazience. Umożliwi Ci swobodne czytanie, malowanie się czy poruszanie bez konieczności zapalania głównego światła. Jeśli jesteś zwolennikiem prostych, modnych i dobrych rozwiązań, to oświetlenie z pewnością Cię nie zawiedzie.

Wymiary
Długość 14 cm
Szerokość 5 cm
Wysokość 15 cm
Waga 0.26 kg
Do pobrania