Kinkiet Etore – idealne oświetlenie nad biurko

Prosty i praktyczny kinkiet Etore to wymarzone oświetlenie nad biurkiem, przy którym uczysz się, pracujesz i czytasz. Świetny sposób na doświetlenie pomieszczenia w sposób dyskretny i nie zaburzający całości wystroju. Kinkiet Etore charakteryzuje się designem, który będzie pasował do aranżacji nowoczesnej, klasycznej, minimalistycznej, a nawet loftowej. Idealne miejsce dla niego to pokój młodzieżowy, gabinet, kuchnia. Pasuje do biur, sklepów, pracowni. Łatwo wkomponuje się w wystrój. Dzięki ramieniu, można ustawić kąt padania światła.

Kinkiet Etore został zrobiony z metalu. Ma pojedynczy klosz o klasycznym kształcie kielicha, umieszczony na ramieniu, które pozwala na ustawienie strumienia światła. Białe wnętrze klosza pozwala na lepsze rozpraszanie światła. Do kinkietu potrzebna będzie jedna żarówka E27, można wybierać oświetlenie energooszczędne LED. Kolory kinkietu to czarny i srebrny (ramię). Wymiary wynoszą: 11 × 35 × 20 cm.

Ten praktyczny kinkiet można umieścić nad biurkiem i nad łóżkiem. Pasuje do różnego umeblowania, zarówno klasycznego z drewna jak i nowoczesnego z elementami metalowymi.

Wymiary
Średnica 11 cm
Wysokość 35 cm
Waga 0.55 kg
Do pobrania