Kinkiet Etore – elegancki i klasyczny w sam raz do biura

Kinkiet Etore to oświetlenie z klasą. Jego design jest prosty i elegancki, będzie pasować do różnych aranżacji. To typ bardzo uniwersalnego oświetlenia nad biurko lub nad łóżko. Przy jego świetle możesz wygodnie czytać, uczyć się lub pracować. Jest idealny do pokoju młodzieżowego, gabinetu, sypialni, kuchni, biura, sklepu i wielu innych miejsc. Pasuje do wystroju w stylu klasycznym, nowoczesnym, loftowym, minimalistycznym oraz skandynawskim. Jego kolorystyka sprawdza się wszędzie, a dzięki budowie można wpływać na kąt padania światła.

Kinkiet Etore został zrobiony z metalu. Ma klosz o klasycznym kształcie, umieszczony na podłużnym, srebrnym ramieniu, dzięki któremu można wpłynąć na kierunek światła. Kinkiet Etore nie jest sprzedawany w komplecie z żarówką, należy dobrać ją osobno. Gwint żarówki to E27. Kolory kinkietu – biały i srebrny. Wymiary to: 35 × 11 × 20 cm.

Dzięki kolorystyce, kinkiet sprawdzi się w jasnych wnętrzach – np. skandynawskich z meblami z jasnego drewna i dużą ilością bieli. Pasuje także do odcieni szarości, grafitu a nawet żywych, kolorowych barw.

Wymiary
Średnica 11 cm
Wysokość 35 cm
Waga 0.55 kg
Do pobrania