Kinkiet Etore – estetyczne oświetlenie do jasnych wnętrz

Gustowny kinkiet Etore sprawdzi się w różnych pomieszczeniach. Jest doskonały do salonu, sypialni, pokoju młodzieżowego, kuchni, przedpokoju. Może sprawdzić się również w biurze, hotelach, punktach usługowych. Dzięki delikatnej kolorystyce można umieścić go w różnych aranżacjach. Najbardziej pasuje do stylu klasycznego, nowoczesnego, minimalistycznego i skandynawskiego. Plusem kinkietu jest możliwość sterowania kierunkiem światła, co jest szczególnie ważne podczas nauki lub pracy. Warto umieścić go nad biurkiem albo łóżkiem w sypialni.

Kinkiet Etore został zrobiony z metalu. Ma pojedynczy, klasyczny klosz na długim, srebrnym ramieniu. Biały kolor wnętrza klosza pozytywnie wpływa na rozpraszające się światło, którego źródłem jest żarówka E27. Warto wybierać energooszczędne żarówki LED. Kinkiet Etore jest w kolorach: kremowym i srebrnym. Wymiary to: 11 × 35 × 20 cm.

Pasuje do różnego rodzaju mebli, sprawdza się w stylistyce skandynawskiej z jasnym drewnem. Dobrze wygląda w pastelowych, jasnych pomieszczeniach. Można zestawiać go z innymi lampami Etore.

Wymiary
Średnica 11 cm
Wysokość 35 cm
Waga 0.45 kg
Do pobrania