Kinkiet Eufrat - oświetlenie o podwójnej mocy

Oczekiwania entuzjastów minimalizmu zaspokajamy przemyślanym w każdym calu oświetleniem - takim jak dwupłomienny kinkiet Eufrat. Prosta budowa i biały kolor to jego znaki rozpoznawcze. Możesz zdecydować się na pojedynczy model lub zestawić go z innymi produktami z tej kolekcji - w ten sposób stworzysz spójne wyposażenie w całym pomieszczeniu lub mieszkaniu.

Biały kinkiet Eufrat jest zrobiony z metalu, więc będziesz się cieszyć jego solidną budową przez długie lata. Kinkiet jest wyposażony w dwa klosze w półkolistym kształcie. Dwupłomienne oświetlenie rozjaśni zarówno mniejsze, jak i średnie wnętrza samodzielnie. Minimalistyczny kinkiet możesz skierować w dwóch różnych kierunkach, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, szczególnie jeśli pomieszczenie składa się z kilku stref, np. jednej do nauki i pracy, a drugiej - do odpoczynku!

Kinkiet Eufrat ma niewielki rozmiar, więc jest odpowiedni nawet do najmniejszych pomieszczeń z niskim stropem. Sprawdzi się w sypialni i pokoju dziecka (np. przy łóżku), w salonie czy nawet w łazience. Jednolity kolor nie będzie rzucał się w oczy, a oszczędna budowa kinkietu przypadnie do gustu entuzjastom prostych rozwiązań.

Wymiary
Szerokość 36 cm
Wysokość 15 cm
Waga 1.15 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon