Kinkiet Fabiano – postaw na oryginalność w swoim wnętrzu

Szukasz kinkietu do oświetlenia schodów na poddasze albo półpiętra? Oświetlenie ścienne tego typu wcale nie musi być nudne i może stanowić piękną ozdobę tak samo jak lampka nocna w sypialni czy żyrandol kuchenny! Postaw na oryginalną formę, jaką posiada biały kinkiet Fabiano.

Kinkiet Fabiano jest zbudowany z dwóch białych płytek wykonanych z mlecznego szkła i połączonych ze sobą metalową płytką w kolorze chrom. Szklane części zostały złączone na nieregularnej wysokości, więc całość tworzy swego rodzaju stopnie, „schodki”. Maksymalna moc źródła światła może osiągnąć 60W, co oznacza, że kinkiet w zupełności wystarczy do oświetlenia klatki schodowej czy innego pomieszczenia w domu, firmie czy instytucji publicznej.

Elegancki kinkiet Fabiano sprawdzi się nie tylko na klatce schodowej, ale również w przedpokoju, salonie czy jadalni. Jeśli mimo wszystko obawiasz się, że nie oświetli pomieszczenia wystarczająco, dobierz do niego plafon z tej samej kolekcji. Cały zestaw będzie nie tylko użyteczny, ale również zachwyci domowników oraz gości.

Wymiary
Długość 27 cm
Głębokość 7 cm
Średnica 7 cm
Wysokość 37 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Sollux Lighting