Kinkiet Frame – nowoczesne i surowe oświetlenie

Mogłoby się wydawać, że kinkiet jest nieco “zakurzoną” i zapomnianą lampą, ale, przez to, że jest tak rzadko spotykany, jest też interesującym oświetleniem! Dyskretne światło z kinkietu nada pomieszczeniu przytulności, dlatego polecamy tę lampę szczególnie do sypialni. Intymny nastrój tworzy się dzięki nieco rozproszonemu i delikatnemu światłu. Kinkiet Frame uzupełni minimalistyczny, nowoczesny wystrój mieszkania.

Prosty kinkiet Frame wyróżnia się prostokątnym, geometrycznym kształtem i solidną formą. Kinkiet wewnętrzny pasuje do oszczędnie umeblowanej sypialni ze stonowanymi kolorami ścian. Daje on mlecznobiałe, ciepłe boczne światło o barwie 3000K i strumieniu 450 lumenów, które sprzyja odpoczynkowi.

Nowoczesny kinkiet będzie nienarzucającym się, choć wyrazistym elementem dekoracji. Klosz lampy jest ruchomy, dzięki czemu możesz podświetlić wybrane miejsce w pomieszczeniu. Kinkiet ma wbudowaną na stałe lampę LED klasy energetycznej od AA++ do A o mocy 6,6W, bez możliwości wymiany na inną. W zestawie znajduje się żarówka.

Frame - wymiary
Głębokość 30 cm
Szerokość 45 cm
Waga 0.68 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła LED wbudowany
Materiał metal/tworzywo sztuczne
Barwa światła biały ciepły
Max moc źródła światła 6,6W
Strumień światła 450 lm
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie tak
Gwarancja 2 lata
Atuty produktu
produkt LED