Kinkiet Garda – skandynawska precyzja

Nowoczesne wnętrza potrzebują nowoczesnych dodatków. Jednymi z takich produktów, które potrafią ożywić wnętrze (dosłownie i w przenośni!) są lampy ścienne, czyli kinkiety. Jeśli cenisz sobie eleganckie, proste oświetlenie, wyróżniające się detalami, wybierz kinkiet Garda od renomowanego, szwedzkiego producenta Markslöjd.

Ciemnofioletowy kinkiet posiada podstawę i wysięgnik wykonany z metalu oraz zdejmowany, materiałowy abażur, który odznacza się wyjątkowym akcentem kolorystycznym. Ta nowoczesna lampa ścienna sprawdzi się w domach i mieszkaniach, a także lokalach usługowych i hotelach. Słowem: wszędzie tam, gdzie liczy się efektywne i efektowne oświetlenie.

Kinkiet Garda wyposażony został w jeden gwint standardowego typu – E27. Zamontujesz w nim zwykłą żarówkę lub żarówkę LED-ową, energooszczędną (źródło światła sprzedawane oddzielnie). Stosunkowo małe wymiary (31,5 x 20 cm) oraz niewielka waga sprawiają, że nowoczesna lampa ścienna może być zawieszona nawet w małym pomieszczeniu, jak przedpokój czy łazienka.

Wymiary
Długość 50 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 26 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd