Kinkiet Garrix – podświetlenie, które nie rzuca się w oczy

Kinkiet Garrix to oświetlenie ścienne typu galeryjnego. Dzięki temu kinkietowi ściennemu wyeksponujesz obraz, dekorację, półkę czy inny, wybrany punkt pokoju. Odpowiednie doświetlenie niewielkiego obszaru pomieszczenia może zbudować zarówno elegancki, jak i tajemniczy charakter wnętrza. Kinkiet Garrix oświetli również inne elementy wyposażenia wnętrza – dyplomy, medale, rzeźby, pamiątki itp. Dlatego znajdzie zastosowanie zarówno w placówkach kulturalnych, hotelach, pensjonatach, jak i domowym zaciszu.

Kinkiet składa się z trzech prostych elementów – podstawy mocującej wykonanej z metalu w kolorze niklu satynowego, ramienia oraz białej oprawy z niewymiennym modułem LED. Ze względu na swoją prostą, nienachalną formę, nie rzuca się w oczy.

Oświetlenie świetnie komponuje się w pomieszczeniu urządzonym w stylu eleganckim, minimalistycznym, nowoczesnym czy eklektycznym.

Kinkiet Garrix zapewnia stabilne, białe światło o mocy 700 lm. Zastosowanie żarówek LED pozwala na długą eksploatację. Podświetlenie łączy w sobie wszystkie zalety technologii LED, minimalistycznej, nie rzucającej się w oczy konstrukcji oraz wytrzymałych materiałów. Dobierz do niego inne źródła światła z linii Garrix.

Garrix - wymiary
Długość 57,5 cm
Szerokość 20,5 cm
Wysokość 5,5 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła LED wbudowany
Materiał metal/tworzywo sztuczne
Barwa światła biały ciepły
Max moc źródła światła 10W
Strumień światła 700 lm
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Temperatura barwowa 3000K
Źródło światła w komplecie tak
Gwarancja 2 lata
Kolor nikiel/satyna