Kinkiet Garrix – podświetlenie, które nie rzuca się w oczy

Kinkiet Garrix to oświetlenie ścienne typu galeryjnego. Dzięki temu kinkietowi ściennemu wyeksponujesz obraz, dekorację, półkę czy inny, wybrany punkt pokoju. Odpowiednie doświetlenie niewielkiego obszaru pomieszczenia może zbudować zarówno elegancki, jak i tajemniczy charakter wnętrza. Kinkiet Garrix oświetli również inne elementy wyposażenia wnętrza – dyplomy, medale, rzeźby, pamiątki itp. Dlatego znajdzie zastosowanie zarówno w placówkach kulturalnych, hotelach, pensjonatach, jak i domowym zaciszu.

Kinkiet składa się z trzech prostych elementów – podstawy mocującej wykonanej z metalu w kolorze niklu satynowego, ramienia oraz białej oprawy z niewymiennym modułem LED. Ze względu na swoją prostą, nienachalną formę, nie rzuca się w oczy.

Oświetlenie świetnie komponuje się w pomieszczeniu urządzonym w stylu eleganckim, minimalistycznym, nowoczesnym czy eklektycznym.

Kinkiet Garrix zapewnia stabilne, białe światło o mocy 700 lm. Zastosowanie żarówek LED pozwala na długą eksploatację. Podświetlenie łączy w sobie wszystkie zalety technologii LED, minimalistycznej, nie rzucającej się w oczy konstrukcji oraz wytrzymałych materiałów. Dobierz do niego inne źródła światła z linii Garrix.

Wymiary
Długość 57,5 cm
Szerokość 20,5 cm
Wysokość 5,5 cm
Waga 0.8 kg
Do pobrania