Kinkiet Happy Bis - niebanalne oświetlenie z nutą glamour

Uwielbiasz otaczać się przedmiotami, które podkreślają unikatowy charakter Twojego wnętrza, odzwierciedlający Twoją kreatywność, pociąg do nietypowych rozwiązań i zamiłowanie do wysokiej jakości produktów? Nowoczesny kinkiet Happy Bis swoją niebanalną formą przywodzi na myśl sztukę współczesną - zamontowany na ścianie ozdobi wnętrze i przykuje wzrok Twoich gości.

Kinkiet Happy Bis zwraca uwagę kształtem - wykonany z tworzywa sztucznego klosz układa się w kształt kuli złożonej z falistych pasów materiału. Abażur został umieszczony na stelażu z chromowanego metalu, który daje niemal biżuteryjne wykończenie. Przy nietypowej formie projektu, zachowana została kolorystyczna oszczędność - biel i chrom to minimalistyczne i klasyczne połączenie.

Lampa ścienna Happy Bis wpisuje się w styl glamour w nowoczesnym wydaniu. Przypominający falujące tkaniny klosz będzie doskonale się prezentował w towarzystwie miękkich tekstyliów. Kinkiet sprawdzi się też w modernistycznych i minimalistycznych wnętrzach, jako wyrazisty akcent.

Wymiary
Długość 22 cm
Średnica 18 cm
Szerokość 18 cm
Wysokość 20 cm
Waga 1.2 kg
Do pobrania