Kinkiet Harley – lampa ścienna w stylu glamour

W lampach cenisz sobie wyjątkowy design, idący w parze z użytecznością? Jeśli tak, postaw na ekskluzywny kinkiet Harley w kształcie pierścienia. Jego krawędzie powlekane są detalami przypominającymi kryształki, co dodaje mu elegancji, dzięki czemu lampa ta sprawdzi się we wnętrzach zaaranżowanych w stylu glamour (czyli wszędzie tam, gdzie liczy się blask, bogactwo detali i wizualny przepych).

Kinkiet nada się jako stylowy dodatek zarówno w przestrzeni mieszkaniowej, jak i usługowej – szczególnie w salonach kosmetycznych i fryzjerskich (np. przy każdym stanowisku). Możesz zamontować go w utrzymanej w zimnych tonach łazience, by ułatwić sobie codzienną, poranną toaletę. Lampa w stylu glamour sprawdzi się również w hotelowej recepcji.

Pierścieniowa lampa ścienna posiada wbudowane źródło światła o białej, ciepłej barwie i mocy 4,5 W. To wystarczająco, aby oświetlić niewielką lub średniej wielkości przestrzeń. Klasa szczelności IP 20 ułatwia czyszczenie, chroniąc kinkiet Harley przed dostawaniem się w jego szpary drobinek kurzu.

Wymiary
Średnica 28 cm
Wysokość 30 cm
Waga 1 kg
Do pobrania