Kinkiet House – nowoczesny i praktyczny

Kinkiet House to stylowa propozycja dodatkowego oświetlenia. Montowana do ściany lampa wyglądem przypomina biurową lampkę z ruchomym ramieniem. Jasna kolorystyka i nowoczesny kształt sprawią, że oświetlenie wkomponuje się w każdą aranżację. Ruchoma konstrukcja pozwoli Ci łatwo skierować światło, tam, gdzie tego potrzebujesz.

Kinkiet House posiada nowoczesny klosz o zaokrąglonym kształcie, wykonany z białego metalu. Stylowy reflektor posiada metalową obejmę, która łączy go z ruchomym ramieniem. Całość podtrzymywana jest przez okrągłą podstawę przeznaczoną do montażu ściennego. Dużym udogodnieniem jest obecność zintegrowanego włącznika.

Lampa posiada pojedynczą oprawkę na żarówkę o typie gwintu E14 i maksymalnej mocy 40W. Jasne i mocne światło świetnie sprawdzi się do czytania lub pracy przy biurku.

Niewielkie wymiary 18x84,5x18cm i regulowany mechanizm sprawiają, że model stwarza liczne możliwości aranżacyjne. Oświetlenie możesz umieścić przy łóżku, nad ulubionym fotelem lub przy miejscu pracy.

Wymiary
Długość 18 cm
Szerokość 84,5 cm
Wysokość 18 cm
Waga 1.3 kg
Do pobrania