Kinkiet Isla – stylowe oświetlenie Twojej łazienki

Szukasz oświetlenia do łazienki? Nie sposób pominąć kolekcji Isla. Stylowe kinkiety to podłużne listwy ze zintegrowanym światłem led. Wymiary lamp odpowiadają szerokości popularnych mebli łazienkowych i luster. Klasa szczelności IP44 zabezpiecza lampę przed szkodliwym działaniem wilgoci.

Kinkiet Isla wyróżnia się prostą i minimalistyczną budową. Podłużna lista wykonana z metalu w kolorze chrom posiada zintegrowane źródło światła led. W połowie lampy znajduje się uchwyt, który łączy ją z podstawą przeznaczoną do montażu ściennego. Wymiary lampy to 41x5 cm. Kinkiet waży zaledwie 1,15 kg.

Źródło światła led jest energooszczędne i przyjazne domowemu budżetowi. Lampa daje światło o strumieniu 840 Lm i maksymalnej mocy 12W. Temperatura światła do 4000K, co odpowiada naturalnemu, neutralnemu oświetleniu.

Kinkiet Isla świetnie sprawdzi się jako oświetlenie lustra w łazience lub garderobie. Możesz także użyć go do wyeksponowania ulubionego plakatu lub obrazu albo wykorzystać do lepszego oświetlenia blatu biurka.

Wymiary
Szerokość 41 cm
Wysokość 5 cm
Waga 1.15 kg
Do pobrania