Kinkiet Isla LED 96 × 5 cm czarny – postaw na klasyczny design i wysoką jakość światła

Posiadasz przestronną łazienkę, która potrzebuje wysokiej jakości oświetlenia? Mamy dla Ciebie propozycję! Kinkiet Isla LED 96 × 5 cm czarny świetnie sprawdzi się w tej roli i sprawi, że Twoja przestrzeń stanie się harmonijna i niezwykle stylowa! Produkt z łatwością dopasujesz do wnętrza w stylu nowoczesnym, minimalistycznym, eleganckim, klasycznym, modernistycznym oraz industrialnym.

Kinkiet Isla LED 96 × 5 cm czarny ma klasę szczelności IP44, która zapewnia odporność na wnikanie ciał obcych oraz tryskanie wody. Produkt został wykonany z wysokiej jakości metalu.

Oferowany kinkiet Isla LED 96 × 5 cm czarny posiada wbudowany moduł LED o barwie światła biały neutralny. Strumień światła wynosi 2100 lm, temperatura barwowa to 4000 K.

Jeśli marzysz o stylowej, jasnej łazience, w której panuje wyjątkowy styl i harmonia – kinkiet Isla LED 96 × 5 cm czarny to element oświetlenia, którego nie może u Ciebie zabraknąć! Produkt z pewnością spełni Twoje oczekiwania i pozwoli Ci cieszyć się pięknym wnętrzem na długo!

Wymiary
Szerokość 96 cm
Wysokość 5 cm
Waga 1.7 kg
Do pobrania