Kinkiet Itaka – idealny wybór do wnętrza i na zewnątrz

Szukasz oświetlenia uniwersalnego, które sprawdzi się zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz? Kinkiet Itaka to produkt łączący w sobie wysoką wytrzymałość z nowoczesnym designem, dzięki czemu będzie on przyciągał wzrok swoją monochromatyczną bryłą nawet po zamontowaniu w altanie czy nad wejściem do domu.

Nowoczesna lampa na zewnątrz wykonana została z metalu, który pokryto warstwą białego lakieru, co ma chronić konstrukcję przed niepożądaną rdzą. Źródło światła (zastosuj świetlówkę typu E 27 o mocy max. 40 W) zabezpieczono dodatkową, szklaną warstwą ochronną, a norma szczelności IP 44 gwarantuje pełną ochronę przed ulewnym deszczem i siarczystym mrozem.

Z uwagi na uniwersalne zastosowanie, metalowy biały kinkiet możesz zamontować w jadalni, przedpokoju lub innym pomieszczeniu. Wodoodporność to istotny aspekt, który ma znaczenie przede wszystkim w łazience. Nie musisz obawiać się, że nisko zamontowana lampa ścienna zostanie nieumyślnie zalana przez Twoją pociechę i spowoduje zwarcie instalacji.

Wymiary
Szerokość 29 cm
Wysokość 17 cm
Waga 1.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon