Kinkiet Katla — szyk i elegancja

Lampa w mieszkaniu to nie tylko źródło światła. To także element dekoracyjny, który uzupełnia wnętrze, lub wręcz przeciwnie — nadaje mu charakteru. Poszukując niewielkiej, nowoczesnej lampy, nie możesz przejść obojętnie obok kinkietu Katla! Produkt ten został odpowiednio dopracowany. Każdy jego detal przykuwa wzrok i budzi zainteresowanie. Całość prezentuje się naprawdę ciekawie!

Ze względu na uniwersalne, stonowane kolory — kinkiet umieścisz tak naprawdę w pomieszczeniu o dowolnym stylu, jak i kolorystyce. Wybór pozostawiamy Tobie. Barwy te to czarny mat oraz chrom. Świetnie ze sobą korespondują i zapewniają nietuzinkowy efekt.

Kinkiet Katla został wykonany ze szkła i stali. Charakteryzuje się trwałością i odpornością na wszelkie uszkodzenia. Jest bezproblemowy w utrzymaniu w czystości i nie przysparza żadnych kłopotów. Jego rozmiar jest kompaktowy. Lampa posiada 14 cm szerokości i 18 cm wysokości. Jej waga to z kolei zaledwie 0.5 kg. Nie zastanawiaj się — postaw na rozwiązanie, które po prostu się sprawdza!

Wymiary
Długość 57 cm
Szerokość 57 cm
Średnica 57 cm
Wysokość 100 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania