Kinkiet Lagos – kinkiet o nowoczesnym charakterze

Trudno jest Ci się oderwać od pasjonującej powieści i lektura przedłuża się do późnych godzin wieczornych? Wyposaż się w kinkiet Lagos, który doświetli Twój kulturalny kącik tak, aby czytanie nie męczyło oczu. Ramię kinkietu jest regulowane, dzięki czemu kierunek padania światła możesz dostosować do swoich potrzeb.

Nowoczesny kinkiet jest wykonany z metalu w kolorze białym. Sprawdzi się znakomicie jako dopełnienie aranżacji wnętrza w duchu minimalistycznym, gdzie szczególnie pożądaną paletą barw jest połączenie czerni, bieli i szarości. Kinkiet możesz zamontować na ścianie pokrytej architektonicznym betonem, co przełoży się na harmonijny estetycznie efekt. Jeśli chciałbyś uzyskać bardziej kontrastujące, efektowne wrażenie, kinkiet możesz zainstalować na gładkiej, czarnej ścianie.

Lubisz, kiedy w domu panuje przytulna atmosfera? Wykorzystaj stylowy kinkiet, aby wykreować nastrojowy klimat we wnętrzu. Kinkiet posiada wbudowaną żarówkę LED, która emituje strumień światła o temperaturze barwowej 2700K. Jest to ciepłe, przyjemne światło, które ułatwi Ci zrelaksowanie się.

Wymiary
Szerokość 10-38 cm
Średnica 3,5 cm
Wysokość 10-38 cm
Waga 0.8 kg
Do pobrania
Producent produktu:
TK Lighting