Kinkiet Largo – potrójny wymiar piękna

Szukasz oświetlenia, dzięki któremu Twój salon zyska unikalny charakter? Kinkiet z trzema punktami świetlnymi wyróżnia się oryginalnym wyglądem. Kinkiet składa się z trzech podłużnych listew, które przypominają skrzydło ptaka wzbijającego się do lotu. Obok oświetlenia o tak niecodziennym designie trudno przejść obojętnie.

Szukasz oświetlenia o uniwersalnym zastosowaniu? Zdecyduj się na kinkiet Largo, który możesz zamontować w wielu pomieszczeniach. Wykorzystaj kinkiet, aby pełnił rolę doświetlającą w dużym salonie lub jadalni. Lampa może być również centralnym oświetleniem w pokoju Twojego dziecka albo w małżeńskiej sypialni.

Lubisz elementy wyposażenia wnętrz, które są łatwe w utrzymaniu czystości? Dbanie o nowoczesny kinkiet nie zajmie Ci wiele czasu podczas sobotnich porządków. Lampa ścienna Largo składa się z trzech modułów, które możesz błyskawicznie wyczyścić z kurzu, aby przywrócić im fabryczny blask. Kinkiet przecieraj szmatką z mikrofibry, dzięki czemu nie zarysujesz metalowej powierzchni.

Wymiary
Długość 83 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 10 cm
Waga 1.8 kg
Do pobrania