Kinkiet Largo – minimalizm w czarnej odsłonie

Jesteś miłośnikiem wzornictwa oszczędnego w formie? Chcesz urządzić salon zgodnie z aktualnymi trendami wnętrzarskimi? Kinkiet Largo cechuje się minimalistycznym designem, który przypadnie Ci do gustu. Na kinkiet składają się trzy źródła światła zamontowane w podłużnych oprawach, które wyglądają jak zakrzywione płozy sań. Metalowe komponenty są wykonane w kolorze czarnym, dzięki czemu lampa zyskuje na elegancji.

Szukasz oświetlenia, przy którym możesz pracować, grać z rodziną w planszówki lub porządkować dokumenty? Metalowy kinkiet jest wyposażony w moduł LED o strumieniu światła o natężeniu 2520 lumenów i temperaturze barwowej 4000K. Jest to znakomite rozwiązanie, jeśli chcesz, aby lampa emitowała światło zbliżone do naturalnego światła dnia, które nie męczy oczu.

Czarny kinkiet jest oświetleniem przyjaznym dla środowiska i energooszczędnym. Znajdujący się w kinkiecie moduł LED pobiera znacznie mniej energii elektrycznej niż tradycyjna żarówka. Przekonasz się o tym, kiedy zobaczysz swoje rachunki za prąd!

Largo - wymiary
Długość 83 cm
Szerokość 18 cm
Wysokość 10 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła LED wbudowany
Materiał metal/akryl
Barwa światła biały neutralny
Max moc źródła światła 33W
Strumień światła 2520 lm
Temperatura barwowa 4000K
Źródło światła w komplecie tak
Gwarancja 2 lata
Kolor czarny