Kinkiet Latina – biało na czarnym

Ten elegancki, a zarazem prosty model spełni oczekiwania wszystkich tych, którzy poszukują oświetlenia do wnętrz w stylu klasycznym, retro i modern vintage. Szklane kule pełne światła były niezwykle modne w latach 50. i 60. Dziś, dzięki swojej uniwersalnej formie pasują do wielu wnętrz – nawet skandynawskich. Kinkiet Latina będzie pięknie kontrastować np. ze ścianami w kremowych odcieniach bieli.

Czarna lampa naścienna ma pojedynczy klosz z białego szkła. Podstawę wykonano ze stali lakierowanej na czarno. Latina wyróżnia się dodatkowymi mosiądzowanymi detalami wykończonymi na wysoki połysk. Łączą one klosz z podstawą. Kinkiet, dzięki swoim kompaktowym rozmiarom (24 cm wysokości na 8 cm szerokości) zmieści się nawet na niewielkim fragmencie ściany. W serii znajdują się również inne, spójne z kinkietem modele – dzięki temu stworzysz pełną kompozycję świetlną.

Do czarnej lampy dobierz świetlówkę typu E14 o mocy max. 6W. Latina ma klasę szczelności IP44 – jej klosz chroni przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy powyżej 1 mm. Lampa jest też zabezpieczona przed bryzgającą wodą.

Wymiary
Szerokość 8 cm
Wysokość 24 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon