Kinkiet Liana – kinkiet o artystycznym charakterze

W autorsko urządzonym wnętrzu nawet najmniejszy szczegół ma znaczenie. Jeśli chcesz wykreować wyjątkowy nastrój w salonie lub przedpokoju, zdecyduj się na kinkiet Liana. Z chromowanej nasady „wyrasta” zakrzywione ku dołowi ramię, na którego końcu znajduje się szklany, pokryty subtelnymi zdobieniami klosz. Kinkiet zyskuje na uroku dzięki dekoracji, jaką jest przymocowany na delikatnym pręciku kryształ. Tak niezwykła forma doskonale pasuje do wnętrza urządzonego w stylu klasycznym lub glamour.

Kinkiet wykonany z metalu i szkła możesz swobodnie aranżować z różnorodnymi elementami wyposażenia wnętrz. Kinkiet może się świetnie prezentować w korytarzu, będąc zamontowanym obok dużego lustra ze srebrną ramą. Jeśli chcesz uzyskać spójny estetycznie efekt, do kinkietu dobierz lampę wiszącą i lampę stołową z kolekcji Liana.

Oryginalny kinkiet cechuje się niewielkimi wymiarami, ponieważ wynoszą one jedynie 28x7x21 cm. Dzięki temu kinkiet możesz zamontować w pomieszczeniu o dowolnym metrażu – zarówno gabinet czy pokój dziecka, jak i przestronny salon lub jadalnię.

Wymiary
Długość 28 cm
Szerokość 7 cm
Wysokość 21 cm
Waga 0.61 kg
Do pobrania