Kinkiet Lobo – designerski kinkiet o uniwersalnym zastosowaniu

Cenisz sobie swobodę w aranżacji wnętrz? Rozwiązaniem dla Ciebie jest kinkiet Lobo, który wyróżnia się niewielkimi wymiarami 10x12x10 cm. Jest łatwy w montażu i możesz go zainstalować nawet w ciasnych pomieszczeniach. W przestronnych wnętrzach wykorzystaj kilka kinkietów z kolekcji Lobo, aby stworzyć efektowną świetlną aranżację.

Chcesz, aby elementy wystroju wnętrza wyróżniały się solidnym wykonaniem? Nowoczesny kinkiet jest wykonany z aluminium i posiada klasę szczelności IP10. Oznacza to, że do wnętrza kinkietu nie przedostaną się drobinki kurzu i owady większe niż 12,5 mm.

Oryginalny kinkiet posiada typ gwintu G9, do którego możesz zamontować popularne modele żarówek LED. Jeśli urządzasz łazienkę, wybierz żarówkę LED emitującą światło o temperaturze barwowej powyżej 5000 K. Jest ono zbliżone do dziennego, naturalnego światła. Jeśli aranżujesz strefę relaksu, zdecyduj się na żarówkę emitującą ciepłe światło o temperaturze barwowej poniżej 3000 K, które pomaga wykreować kameralny nastrój we wnętrzu.