Kinkiet Marqu – odmień swój dom za pomocą światła

W aranżacjach, w których nowoczesność spotyka się z elegancją, nie może zabraknąć odpowiedniego oświetlenia. Zamontuj na ścianie kinkiet Marqu i odkryj potencjał jasnych wnętrz – stylowa lampa z pewnością Ci w tym pomoże.

Kinkiet sprawdzi się w sypialni, salonie, ale także w każdym innym pomieszczeniu, w którym brakuje Ci nieco blichtru. Dzięki połączeniu chromowanego metalu i transparentnego szkła lampa ścienna Marqu wprowadza do wnętrza szykowny blask, a jednocześnie podkreśla jego nowoczesny klimat. Wiszące wewnątrz klosza kryształki przydają kinkietowi dekoracyjności, jak również wzmacniają efekt wizualny oświetlenia. Lampę możesz wykorzystać nie tylko w celach praktycznych (np. podczas czytania w łóżku), ale także po to, aby doświetlić wnętrze w amerykańskim stylu.

Nowoczesny kinkiet Marqu doskonale pasuje do aranżacji glamour, w których klimat tworzy się między innymi poprzez światło i lśniące materiały (np. chromowany metal). Dzięki dość zwartej formie lampa znajdzie zastosowanie również na korytarzu czy klatce schodowej.

Wymiary
Długość 17 cm
Szerokość 10 cm
Wysokość 25 cm
Waga 0.7 kg
Do pobrania