Kinkiet Massimo – ponadczasowy urok minimalizmu

W nowoczesnych aranżacjach oświetlenie nie musi się wyróżniać. Wręcz przeciwnie – dyskretne, dobrze usytuowane lampy mogą tworzyć aurę i wydobywać z mroku to, co warte wyeksponowania. Jeśli właśnie tego oczekujesz od współczesnego oświetlenia, spodoba Ci się kinkiet Massimo.

Cała konstrukcja lampy składa się z metalowej podstawy zakończonej obręczą, wewnątrz której znajduje się szklany klosz w kształcie kuli. Dzięki takiej formie kinkiet doskonale sprawdzi się jako oświetlenie dodatkowe, gdyż nie rzuca się w oczy i można go łatwo dopasować do innych lamp czy dodatków. Połączenie czarnego metalu i białego szkła sprawia, że lampa wygląda designersko, a jednocześnie pozwala cieszyć się miękkim, ładnie rozproszonym oświetleniem. Przytulny efekt to również zasługa wbudowanego modułu LED emitującego światło o ciepłej barwie.

Projekt tej lampy opiera się na minimalizmie, stąd też kinkiet świetnie pasuje do nowoczesnych i surowych wnętrz. Możesz go zamontować przy łóżku w sypialni, ale równie dobrze sprawdzi się jako oświetlenie pomocnicze w salonie czy oświetlenie stref komunikacyjnych (np. korytarza).

Massimo - wymiary
Szerokość 16,5 cm
Wysokość 10 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon
Pozostałe informacje
Źródło światła LED wbudowany
Materiał metal/szkło
Barwa światła biały ciepły
Max moc źródła światła 4W
Strumień światła 500 lm
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP44
Temperatura barwowa 3000K
Źródło światła w komplecie tak
Gwarancja 2 lata