Kinkiet Mesyna – funkcjonalne i nowoczesne oświetlenie LED

Oprócz lampy centralnej każde pomieszczenie potrzebuje oświetlenia dodatkowego. W tej roli doskonale sprawdzają się lampy ścienne – nie zajmują cennego miejsca, a skutecznie oświetlają wybrany fragment przestrzeni. Przykładem takiej lampy jest kinkiet Mesyna, który zachwyci Cię nowoczesnym designem i efektem oświetleniowym.

Jest to dość duża, płaska lampa o prostokątnym kształcie. Dzięki takiej formie zapewnia sporo światła w pomieszczeniu, a jednocześnie niezbyt mocno odstaje od ściany, więc możesz go zamontować także w wąskich wnętrzach. Podstawa z chromowanego metalu oraz klosz w postaci szklanej szyby sprawiają, że kinkiet wygląda bardzo nowocześnie i designersko. Pod szkłem znajdują się dwa wbudowane źródła moduły LED, dzięki którym we wnętrzu zagości bardzo jasne i ciepłe światło (960 lm, 3000 K).

Kinkiet Mesyna sprawdzi się w różnych pomieszczeniach – zarówno tych, w których wypoczywasz (sypialnia, salon), jak i tych, przez które jedynie przechodzisz (korytarz, klatka schodowa). Z uwagi na nowoczesne i neutralne wzornictwo pasuje także do obiektów użyteczności publicznej i komercyjnych.

Mesyna - wymiary
Szerokość 36 cm
Wysokość 20 cm
Waga 1 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon
Pozostałe informacje
Źródło światła LED wbudowany
Materiał metal/szkło
Typ gwintu LED
Barwa światła biały ciepły
Max moc źródła światła 6W
Strumień światła 960 lm
Klasa szczelności (IP) IP22
Gwarancja 2 lata
Atuty produktu
produkt LED