Kinkiet Metis – zadba o elegancję i kameralny nastrój

Czy wyobrażasz sobie eleganckie, starannie zaprojektowane wnętrze bez dodatkowego oświetlenia? To właśnie lampy kształtują przestrzeń – sprawiają, że wybrane jej fragmenty są pięknie wyeksponowane, a całość sprawia wrażenie ciepłej i przytulnej. Jeśli takiego efektu oczekujesz w swoim domu, dobrym wyborem będzie kinkiet Metis.

To lampa ścienna dla koneserów wyjątkowego designu. Połączenie solidnej, metalowej podstawy z tekstylnym abażurem to nowoczesna kombinacja, z lekkim ukłonem w stronę tradycyjnego designu. Oba elementy idealnie do siebie pasują dzięki głębokiej czerni, przełamanej złotym dekorem – wszystko to sprawia, że kinkiet Metis podkreśli klimat luksusowych wnętrz. Ciemny abażur nie tylko zapewnia efektowny wygląd lampy, ale również pozwala spędzać wieczory w przytulnym i kameralnym otoczeniu.

Matowa czerń i geometryczne zdobienie w złotym kolorze sprawiają, że jest to doskonały kinkiet do sypialni w stylu art déco . Lampę możesz zainstalować również w innych eleganckich wnętrzach (salon, korytarz), które chcesz doświetlić, nie tracąc przy tym wolnego miejsca.

Wymiary
Długość 36 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 26 cm
Waga 1.2 kg
Do pobrania