Kinkiet ogrodowy Astrit - stylowo i bezpiecznie

Elegancka i trwała lampa do montażu zewnętrznego to nie tylko stylowe oświetlenie budynku, ale i troska o bezpieczeństwo domu i jego mieszkańców. Kinkiet ogrodowy Astrit w kolorze szarym możesz zamontować w ogrodzie, na tarasie, nad drzwiami wejściowymi czy na ogrodzeniu. Jej prosta forma i uniwersalna kolorystyka sprawia, że lampa w każdym z tych miejsc będzie się dobrze prezentowała.

Lampa ogrodowa Astrit jest przeznaczona do użytku zewnętrznego, a jej parametry zapewniają jej odporność na warunki atmosferyczne takie jak wilgoć, wysoki poziom zapylenia czy zmiany temperatury. Jej kompatybilność z żarówkami LED pozwala na oszczędność energii elektrycznej, natomiast trwałość gwarantuje wykorzystanie wysokiej jakości materiałów: tworzywa sztucznego i metalu o satynowym połysku.

Uniwersalny design kinkietu ogrodowego Astrit czyni go elementem dekoracyjnym. Dzięki temu lampa nie tylko może ułatwić wieczorny powrót do domu, ale jeśli zdecydujesz się ją umieścić na balkonie czy w altanie, będzie stanowiła nowoczesny element aranżacji i umili czas spędzony na zewnątrz.

Wymiary
Szerokość 31,5 cm
Wysokość 10 cm
Do pobrania